KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12916465

nr 1291 6465

Skulpturer

5 st, Kalle Anka. Höjd: 6-15cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:45:30