KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 7153813
nr 715 3813
Skulpturer
Ett par, Ryssland, höjd: 29, porslin
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 september 2011
kl 17:09:27
300 kr
350 kr