KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16045314
nr 1604 5314
Skulptur
Terrakotta. Signerad. Höjd: 35 ca
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:04:44
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr