KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17212158

nr 1721 2158

Mirko Vucinic

(f. 1957), Serbien

Skulptur, Monogramsignerad, daterad -01, "Marlen", trä, akrylplast, höjd. 27 cm

måndag 1 september 2025
kl 20:12:53

Mirko Vucinic

Läs mer om Mirko Vucinic