ART / Sculptures and works of art / Sculpture 8641764

nr 864 1764

SCULPTURE

alabaster, art nouveau, height: 67. , damages, repairs.

marmor, jugend, höjd: 67

Condition: skador,lagningar

4000

SEK 4800

Monday December 9 2013
at 20:25:09

Jugend