KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14409133

nr 1440 9133

Skulptur

Loepold II, Parian, Byst. Höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:46:53