KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15396418
nr 1539 6418
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Skulptur, Signerad, daterad a tergo 2002,12x7,5 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:01:22
7/5 20:50:33