KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15396418

nr 1539 6418

Leif Jacobsson

(f. 1959), Sverige

Skulptur, Signerad, daterad a tergo 2002,12x7,5 cm

Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:01:22

7/5 20:50:33 1      Vinnande bud

Leif Jacobsson

Läs mer om Leif Jacobsson