KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9591847
nr 959 1847
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerad, 45x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:56:48
2/5 21:16:53
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt