KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14009282
nr 1400 9282
Skulptur
Konstmassa, i form av en Örn. Höjd: 50cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 21:02:59
300 kr
350 kr
450 kr