KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8291357
nr 829 1357
Skulptur
keramik, bemålad, signerad, höjd: 14 cm, 1800-tal
måndag 27 maj 2013
kl 18:57:50
Tilgman Keramik