KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14545533
*
nr 1454 5533
Skulptur
keramik, Afrikan. Signerad, -54. Höjd: 25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2022
kl 18:44:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 19:53:19
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Skulptur
nr 1454 5533
Skulptur
keramik, Afrikan. Signerad, -54. Höjd: 25 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/3 19:53:19 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



