Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14545533



*

nr 1454 5533


Skulptur

keramik, Afrikan. Signerad, -54. Höjd: 25 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 mars 2022
kl 18:44:03


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/3 19:53:19 1      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg




Ladda ner broschyr