ART / Sculptures and works of art / Sculpture 8703397
nr 870 3397
SCULPTURE
ceramics, 1950s, signed, height, 21,
Keramik, 1950-tal, signerad, höjd, 21
SEK 150
Monday January 20 2014
at 20:50:27
20/1 13:00:49
20/1 20:42:05
150 kr
Tilgman Keramik