KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13491281

nr 1349 1281

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 25/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:51:43

28/9 18:46:43 1      Vinnande bud

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan