KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10717521
nr 1071 7521
Skulptur
Italien, signerad, höjd: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2016
kl 20:24:24
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)