KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15385316

nr 1538 5316

Skulptur

Gunnar Nilsson. Signerad, daterad 1931. Gips. Höjd: 28 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:26:53

30/4 13:22:19 1      Vinnande bud