KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17188184

nr 1718 8184

Skulptur

Gravfigurin, häst, replika. Glaserad keramik. Längd: 60 cm. Höjd: 48 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:06:03