KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11755351

nr 1175 5351

Falko Behrendt

(f. 1951), Sverige

Skulptur, Signerad, daterad 2007, brons, höjd: 37 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 april 2018
kl 20:15:34