ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7016497

nr 701 6497

SCULPTURE

bust, Konstmassa, height: 33,

Byst, Konstmassa, höjd: 33

Condition: slitage, skador

400

SEK 600

Monday June 6 2011
at 20:01:04