KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8548278

nr 854 8278

Skulptur

"Antica Athena Italy", höjd: 68 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 19:29:39