KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16495235
nr 1649 5235
Skulptur
Alvar Saari. Signerad, daterad 1965. Längd: 23 cm. Höjd: 19 cm
Kondition: nagg, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:40:19
14/10 19:28:40