KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12644124

nr 1264 4124

Allan Runefelt

(1922-2005), Sverige

Skulptur, Signerad, numrerad 2/6. Brons. Höjd: 34 cm

Allan Runefelt, svensk skulptör och tecknare född 1922, död 2005 .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:07:34

Allan Runefelt

Läs mer om Allan Runefelt