FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skrivskåp 9671464

nr 967 1464

Skrivskåp

around 1800, length: 88 cm, width: 46 cm, height: 170 cm, wear, damages.

omkring 1800, längd: 88 cm, djup: 46 cm, höjd: 170 cm

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1400

Monday June 15 2015
at 21:01:54