FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 5817404
nr 581 7404
DESK CHAIR
19th century, slitage.
1800-tal
Condition: slitage
100
SEK 600
Monday May 4 2009
at 18:34:34
500 kr
100 kr
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
450 kr
6
500 kr
7
550 kr
8