KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplanscher 12769085
nr 1276 9085
Skolplanscher
5 st, bladets mått: 78x56 & 64x86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:46:17
200 kr
250 kr