KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14325349
nr 1432 5349
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Skisser, 2 st. Pastellkrita. Signerade, 38x28 + 33x33, yttermått inklusive ram: 43x33 + 52x52 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:10:24
800 kr