KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 16426203
nr 1642 6203
Gösta von Hennigs
(1866-1941), Sverige
Skisser, 6 st, Bland annat Cirkus, ramat & oramat, monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 50x40 - 55x43 cm
Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:35:21
11/9 16:29:14
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gösta von Hennigs
Läs mer om Gösta von Hennigs