SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sked 4603402
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: franska stämplar förgyllt silver i etui silver sked ädelmetall
-
8107 Frimärksdosa
silver, Birmingham, kulfötter. Längd: 6 cm. Vikt: ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:43
-
6324 Ljuslyktor
Sterlingsilver, Newport, kupa med etsad dekor. Höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: franska stämplar förgyllt silver i etui silver sked ädelmetall
-
8107 Frimärksdosa
silver, Birmingham, kulfötter. Längd: 6 cm. Vikt: ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:43 -
6324 Ljuslyktor
Sterlingsilver, Newport, kupa med etsad dekor. Höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



