MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15539261

nr 1553 9261

Skåp

överdel med glasdörrar, vitlackerat, tidigt 1900-tal. Bredd: 115 cm. Djup: 50 cm, höjd: 200 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:18:04