FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 14307280
nr 1430 7280
CUPBOARD
daterad 1842-tal, skedhyllor, original painting. Width: 140 cm. Width: 51, 5 cm. Height: 203 cm, a key,
daterad 1842-tal, skedhyllor, originalmålning. Bredd: 140 cm. Djup: 51,5 cm. Höjd: 203 cm, nyckel
700
SEK 500
Monday November 8 2021
at 18:38:53
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr
450 kr