FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 13524539

nr 1352 4539

CUPBOARD

1950s/1960s, Teak. Length: 130, width: 45 cm, height: 116 cm, wear.

50/60-tal, Teak. Bredd: 130. Djup: 45 cm, höjd: 116 cm

Condition: slitage

Yes

1000

SEK 1200

Monday October 5 2020
at 18:06:54