MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 6492608
nr 649 2608
Skåp
1700-tal, senare bemålat, längd: 93, djup: 36, höjd: 164
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 18:25:47
2/8 15:20:30