MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16327118
nr 1632 7118
Skåp
1800-tal, furu, två dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd: 120 cm, djup: 53 cm, höjd: 186 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:06:13
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr