nr 460 5440
Skåp
1800-tal, 2-delat, ådringsmålat, längd: 75, djup: 43, höjd: 198 (slitage)
| Utrop: |
2.500 kr |
| Såld: |
2.300 kr |
måndag 2 april 2007 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
2.200 kr
2.200 kr