MÖBLER / Skåp & hyllor / Skänkskåp 5521065
nr 552 1065
Skänkskåp
ek, 1890-tal, längd: 155, djup: 63, höjd: 245
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 17 november 2008
Skänkskåp
Kondition: slitage, skador
nr 552 1065
Skänkskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.100 kr |
måndag 17 november 2008 |