SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skålar 11598100

nr 1159 8100

Skålar

på fot, Ett par, slipat glasfat på silverfot, troligen Österrike, 1800-talets andra hälft, nagg, diameter: 14 cm, höjd: 17,5 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 januari 2018
kl 20:16:32

  • Klassiska
  • 29 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska