SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål 5806042

nr 580 6042

Skål

silver, på rund träfot, höjd 13 cm, stämplad: ”BHE (kattfot) LS”, soppslev, nysilver, längd 24 cm, stämplad: ”GAB EX. PNS. ALP”

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 april 2009
kl 18:25:55

  • 27 apr

TEMA 20- & 30-tal

Läs mer om TEMA 20- & 30-tal