SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Silver 10774310

nr 1077 4310

Silver

3 delar, Skål + fat + snusdosa, 520g ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 december 2016
kl 18:39:21

Silver