KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Silkscreen 15847131

nr 1584 7131

Silkscreen

Johnny Acosta. Signerad, numrerad EA, "American girl". Bildmått: 66x56 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:05:47