KONST / Litografier / Silkscreen 16259320
nr 1625 9320
Silkscreen
Bernt Carlzon, Janis Joplin, beskuren, ej signerad, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:39:38
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)