KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 7919542
nr 791 9542
Sidenmålningar
2 st, Japan, signerade, 42x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:31:48
100 kr
250 kr
200 kr