MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 15218090
nr 1521 8090
Sideboard
rokokostil, nutida. Längd: 103 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:08:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr