MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 8846544
nr 884 6544
Sideboard
Carl Malmsten, längd: 94, djup: 37, höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:31:22
31/3 18:09:21