FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 5508285
nr 550 8285
Sideboard
Lenght: ()
20-tal, bemålat, längd: 128, djup: 50, höjd: 80
Condition: slitage, skador
100
SEK 600
Monday November 3 2008
at 16:23:23
200 kr
150 kr
300 kr
500 kr
450 kr
550 kr