KONST / Litografier / Serigrafier 10123307
*
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2016
kl 18:42:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 18:25:36
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/1 18:25:36 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



