KONST / Litografier / Serigrafier 14613430
nr 1461 3430
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Serigrafier, 3 st, Signerad, numrerad 64/1500. Bildmått: 53x41cm, yttermått inklusive ram: 72x58cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:32:33
18/4 19:03:37
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd