KONST / Litografier / Serigrafi 13557005
nr 1355 7005
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Serigrafi, Signerad, numrerad 230/250. Motivet: 28x22 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:38
1.500 kr
1.600 kr
19 okt
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely