KONST / Litografier / Serigrafi 9132191
*
nr 913 2191
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Ron Lior, 62/250, bladets mått: 55x85
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 19:36:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/9 13:54:48
1
Vinnande bud
22/9 19:26:36
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Ron Lior
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
nr 913 2191
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Ron Lior, 62/250, bladets mått: 55x85
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/9 13:54:48 | 1 | Vinnande bud |
| 22/9 19:26:36 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



