KONST / Litografier / Serigrafi 12257248
nr 1225 7248
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad PT 2/10, bladets mått: 34x48 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:45:26
17/12 18:05:12
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan