KONST / Litografier / Serigrafi 15126437
nr 1512 6437
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad ap 12/35. Bildmått: 80x63 cm, yttermått inklusive ram: 84x66 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:47:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan