KONST / Litografier / Serigrafi 13789347
*
nr 1378 9347
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2021
kl 20:54:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 10:51:52
1
100 kr
12/2 13:42:13
2
150 kr
12/2 16:14:16
3
250 kr
13/2 10:01:42
4
250 kr
13/2 10:01:42
3
250 kr (Budbetjänt)
15/2 19:55:24
5
400 kr
15/2 20:49:05
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Richard Ryan
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1378 9347
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/2 10:51:52 | 1 | 100 kr |
12/2 13:42:13 | 2 | 150 kr |
12/2 16:14:16 | 3 | 250 kr |
13/2 10:01:42 | 4 | 250 kr |
13/2 10:01:42 | 3 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/2 19:55:24 | 5 | 400 kr |
15/2 20:49:05 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08